Kniha návštěv

Datum: 10.10.2016

Vložil: Jiří Guth

Titulek: Pohněme s knížečkou

Ozvěte se mi na jiri.guth@ecn.cz. Něco určitě vymyslíme, aspoň nějaký pilotní výtisk (s tím se dobře žádá o podporu) nebo samizdat.

Datum: 03.04.2015

Vložil: Evka

Titulek: Velká piha na kráse

Přijedu-li do Městečka od Poříčí n. S., připadám si, že tu nedávno prošla druhá světová. Vpravo ohromný dvůr, z něhož si majitel udělal šrotiště. Četné plechové kousky aut se rozkládají i na přilehlém kopci, kam až lidské oko dolehne.
Než stačíte spolknout tuhle hrůzu, vlevo spatříte ohořelé trosky bývalého hostince Na Mlejně.Smutná situace trvá již desetiletí. Náhodný turista nepochopí, že obecní úřad a sousedi nemají páky, aby majitele donutili k nápravě. Než opustím ves, další šrotiště.
Turistka

Datum: 21.07.2015

Vložil: PetrKall

Titulek: Re: Velká piha na kráse

Pokud jde o vyhořelou hospodu, měla by se časem proměnit v minipivovar s výčepem. Jenže je to otázka nejen papírování ale hlavně peněz, kterých bude potřebovat víc než dost. Zatím je stále naděje, že kdysi vyhlášená Pánkovic hospoda na staré Benešovské zůstane stát a jednou se znovu probudí.

Datum: 25.10.2013

Vložil: Martin

Titulek: Městečko

Srdečně zdravím do Městečka. Ač jsem z Prahy, prožil jsem zde každoročně velkou část prázdnin. Moc vzpomínám na hospodu na Mlýně, koupání dole na jezu, místní obchod i místní .Nedávno mě služební cesta zavedla přes Městečko. Viděl jsem rozpadlou hospodu, a moc sem si zavzpomínal.
Na Městečko vzpomínám moc a moc rád.

Martin.

Datum: 15.09.2012

Vložil: Milan Skružný

Titulek: super

Také jsem tam byl a žil,krásné dětství a mládí. Blahopřeji za výbornou práci autorům
Zdravím, Milan

Datum: 25.09.2012

Vložil: Petr Kallista

Titulek: Re: super

Jo, na tu dobu máme mnozí pěkné vzpomínky. Jak se daří? Petr

Datum: 31.10.2011

Vložil: Petr Volmut

Titulek: vzpomínka

Srdečně zdravím do Městečka

Tak jsem brouzdal po internetu až jsem se dostal na básničky Honzy Linharta. Moc pěkné. A připomnělo mi to dobu vojenské služby, kdy jsem byl, někdy v roce 1978 na vojně v Brezně nad Hronom a tam jsme s Honzou, pro zpestření boje proti imperialistům, zkoušeli muziku, fotografie a on i optimistickou poezii, kterou mi dodával vůli to přežít.
Jestli je to ten Honza, tak ho ze Sokolova moc pozdravuji. No a jestli ne tak to smažte.

s pozdravem Petr Volmut

Datum: 02.10.2011

Vložil: Nezveřejněno

Titulek: ...žiju tady...

7.4.2009 09:13 Ohlas na stránky mestecko.info
Dobry den,

uplnou nahodou jsem zabrousila na Vase stranky a okouzlily mne. Mestecko a Nespeky jsou moje srdecni zalezitost, a proto jsem se pote, co jsem s nadsenim v Nespekach travila kazde prazdniny u prarodicu, jako dospela znovu pristehovala. Dnes tu ziju se svou rodinou a jen doufam, ze nam krasa a poetika techto mist, i prestoze se casto hodnota meri vyhradne zpenezitelnosti, vydrzi jeste i pro dalsi generace.

A take musim zminit basnicky pana J.Linharta, moc se mi libily.
Dekuji Vam za Vasi praci na strankach, ktera jiste nejen mne prinesla pohlazeni po dusi.

S pozdravem
(jména nezveřejňujeme)

Datum: 02.10.2011

Vložil: Nezveřejněno

Titulek: ..líbí se...

so 8.12.2007 12:45 Ohlas na stránky mestecko.info

Dobrý den,

děkuji za pěkné stránky o Městečku! Byly pro mne důležité, podrobně jsem je zkoumala, zvláště v době, když jsem se rozhodovala, kam se s rodinou přestěhujeme. No a hádejte, kam se tak asi stěhujeme?

Zdraví budoucí sousedka
(jména nezveřejňujeme)

Přidat nový příspěvek